– це ще одна послуга, яку пропонує компанія Monrua.com

Вона складається з двох основних частин: підтримка всіх технічних параметрів сайту, безперебійна робота сайту, актуальності хостингу та доменного імені, а також робота з контентом сайту (періодичне інформаційне наповнення, зміна існуючої інформації – текстів, картинок та фото, а також товарів у випадку інтернет магазину ).
Адміністрування сайтів – не менш важлива послуга, ніж створення сайтів, і за відсутності відповідних знань та навичок украй не рекомендується нею нехтувати. Адже по суті обслуговування сайту – це повноцінна технічна підтримка, без якої дуже складно обійтися власнику будь-якого мережного ресурсу.
Ефективне наповнення сайту – обов’язково для його подальшого зростання та розширення.

Сайт представляє Вашу компанію в Інтернеті та створює про неї певне враження у відвідувачів. Якщо сайт працює зі збоями, половина інформації не завантажується, а інша половина давно застаріла, враження користувачів неминуче затьмариться неполадками.

Саме тому обслуговування сайту відіграє таку важливу роль:

воно дозволяє Вашому проекту завжди залишатися актуальним та завжди відповідати кращим очікуванням відвідувачів.

Ми здійснюємо резервне копіювання сайту (на випадок злому чи збою роботи), здійснюємо додавання текстів, товарів, фото, відео чи оновлення їх структури (категорії, підкатегорії, прив’язка до пунктів меню тощо).

Все це може зробити власник сайту, але нам це зробити буде простіше і ефективніше.